.

Hacking

Návod na CiberKit 2.5

Návod na program CiberKit 2.5

Program sloužící na monitorování sítě na internetu,je dobrej na hacking,je freeware a stáhnete si ho z mé stránky v sekci Programy.Program sice není v češtině,ale tady vám píšu návod na jeho používání.

Instalace: po stažení je soubor nejprve nutné dekomprimovat do dočasné složky a následně spustit soubor Setup.exe.

 

Učel programu

Funkce NetScaner (umí testovat počítače se zadanými IP adresami, skenovat jejich porty a zjišťovat jaké služby na nich běží, zjišťovat jména počítače a testovat zkoušet jejich dostupnost) a DBScanner (proskenuje databázi winsocku na dostupné služby a protokoly,tuto funkci můžete použít k zjištění, zda je winsock dostupný a zda pracuje správně).

Notifikátor doručené pošty s nastavitelnou délkou periody kontroly schránky, který při doručení zprávy umí přehrát vybraný zvuk ve formátu WAV, zobrazit ikonu v system tray, případně upozornit dialogovým oknem. Výhodou je také podpora více účtů, takže lze tímto způsobem kontrolovat více schránek současně.

Funkci KeepAlive, udržující připojení k síti v aktivním stavu. V případě potřeby lze tuto funkci nastavit tak, aby v pravidelných intervalech synchronizovala systémový čas podle vybraného serveru.